Over TechnoSelect

Werken aan technische carrières. Dat is waar wij voor staan. Al ruim 21 jaar zijn wij actief in de werving en selectie van personeel in metaal, techniek, productie en bouw.

Samen stappen zetten in technische carrières
TechnoSelect is er niet voor even. TechnoSelect begeleidt werknemers door hun carrière en laat niet los. Ook voor onze opdrachtgevers zijn wij meer dan alleen toeleverancier. Wij ontwikkelen ons personeel en streven naar een lange termijn partnerschap. Wij denken mee. Opleiden? Wij zijn in. Learning on the job? Het kan. Zo krijgt ieder bedrijf en iedere werknemer bij ons de kans om mee te werken aan technische carrières.

Durven zeggen waar het op staat
We zijn heel realistisch. Als we denken dat de werknemer of baan die u zoekt er niet is, dan zeggen we dat gewoon. De perfecte kandidaat of de perfecte functie bestaat nu eenmaal niet. Maar dat wil niet zeggen dat het traject daarmee ten einde is. Integendeel, we komen vervolgens wel met een geschikt alternatief!

TechnoSelect is er voor iedereen
Wij rekenen jou niet af op puur een CV of diploma. Wij kijken naar jouw talenten. Daarom gaan wij ook met jou persoonlijk in gesprek. Want dan kom je pas écht achter iemands drijfveren en kwaliteiten. Daarmee zorgen we ook dat onze TechnoSelecters passen bij de normen en waarden van een opdrachtgever. Ook dat staat bij TechnoSelect voorop. Zo vinden wij de baan waarin jij je thuis voelt. Maar ook daarna blijven we jou volgen en ondersteunen in jouw carrière.

Ons team

Jeannine van Aert
Divisie manager
jeannine@technoselect.nl
Collin Emonts
Teamleider
collin@technoselect.nl
Barry Klootwijk
Senior consulent
barry@technoselect.nl
Danny Lauwen
Junior consulent
danny@technoselect.nl
Rushe Wischoff
Consulent
rushe@technoselect.nl
Pascal Takx
Consulent
pascal@technoselect.nl
François Moelands
Algemeen directeur
francois@technoselect.nl
Aert Huijben
Manager marketing en communicatie
aert@technoselect.nl
Mitchel van Oers
Marketing en communicatie
mitchel@technoselect.nl
Corne van den Beemt
Controller
corne@technoselect.nl
Michelle van den Beemt
ma-do – Juridisch en HR medewerkster
michelle@technoselect.nl
Petra Frijters
di-wo - Salarisadministratie
petra@technoselect.nl
Tim Timmermans
Operationeel manager
tim@technoselect.nl
Kunnen wij je helpen?
Niet alle verplichte velden zijn (correct) ingevuld.
De gegevens zijn succesvol verstuurd.
21 jaar
Ervaring in technische carrières
80%
Van de carrièrestappen via TechnoSelect resulteert in een directe aanstelling
Heb je nog vragen?

Wij helpen je graag verder.

telefoon
Bel op werkdagen
076-5040747
e-mail
Stuur een e-mail
whatsapp
Whatsapp naar
06-86863580
chat
Chat
website
Contactformulier
naar bovenkant pagina
Logo TechnoSelect

Werkt aan technische carrières

Vacature alert

Meld u aan voor ons vacature alert en ontvang de nieuwste vacatures.

Vacature alert >
Deze website gebruikt cookies voor anonieme analyse van websiteverkeer, zodat we de functionaliteit en effectiviteit van deze website kunnen verbeteren. Ook gebruiken we na toestemming cookies om content en advertenties te personaliseren. Bekijk onze cookieverklaring.